OSWOIĆ WYSOKĄ WRAŻLIWOŚĆ W 7 KROKACH. – PRZED NAMI FINAŁ WYZWANIA

Jeżeli nie wiesz, o co chodzi w wyzwaniu zajrzyj do tego wpisu. W wielkim skrócie: przez 7 tygodni pracujemy nad każdym istotnym dla dobrego funkcjonowania WWO obszarem. Zaczęliśmy od tych najłatwiejszych, kończąc na najtrudniejszych. Dziś robimy podsumowanie!

 

Na początek: Jeżeli dotarłaś do tego miejsca bądź z siebie dumna! Zrobiłaś wszystko, by zawalczyć o swoje życie!

Siedem tygodni to wystarczający czas, by realnie zmienić coś w swoim życiu. Brzmi jak krótki okres czasu, ale to aż 49 dni, podczas których przestałaś słuchać swojego mózgu i zaczęłaś robić coś dla siebie.

49 dni konsekwencji – tylko tyle i aż tyle, by w tym momencie cieszyć się następującymi efektami: 

  1. Odzyskałaś wewnętrzny spokój. Masz w sobie dużo więcej cierpliwości. Nie tak łatwo jest wyprowadzić ciebie z równowagi.
  2. Odkryłaś wszystkie atuty związane z byciem wysoko wrażliwą. Twoje analityczne zdolności działają na Twoją korzyść. Jesteś dużo bardziej świadoma jak korzystać z cech charakterystycznych dla Twojego umysłu, by osiągać najlepsze rezultaty.
  3. Już wiesz jakie schematy stoją za Twoimi zachowaniami. Wiesz, które z nich spowodowane są wysoką wrażliwością i dzięki temu idziesz przez życie odważniej.
  4. Odkryłaś przekonania, które Cię ograniczają. Zaczynasz nad nimi pracować – indywidualnie lub podczas terapii.
  5. Już nie jesteś wypompowana fizycznie i psychicznie po kilku godzinach przebywania w niesprzyjającym dla Wysoko Wrażliwych środowisku.
  6. Być może odkryłaś czego na prawdę chcesz od życia, co możesz zaoferować innym, jaki kierunek obrać. Na pewno pojawiły się już pierwsze inspiracje do zmiany jakości swojego życia.

 

Ogromnie gratuluję Ci walki o swoje życie! Nie przestawaj robić tego, co do tej pory przynosiło wspaniałe skutki. Utrzymanie efektów jest dużo łatwiejsze niż wdrażanie czegoś od nowa.