Uwaga! TA STRONA JEST WCIĄŻ W BUDOWIE. Pełna funkcjonalność dostępna już wkrótce.

Wiesz już czym jest wysoka wrażliwość? Przekonałaś się, że należysz do tego grona wykonując test? Zastanawiasz się jak te informacje wykorzystać w Twoim życiu? Spieszę z pomocą!

Co znajdziesz w tym wpisie?
 • Życie codzienne osób wysoko wrażliwych
 • Organizacja dla osób wysoko wrażliwych
 • Życie zawodowe osób wysoko wrażliwych
 • Codzienna porcja wiedzy
Życie codzienne

Wysoka wrażliwość to atut, ale nie dostrzeżesz tego, jeżeli nie zapoznasz się ze wszystkimi składowymi związanymi z tą cechą. To właśnie zrozumienie schematów, które wpływają na nasz odbiór świata i na nasze codzienne funkcjonowanie jest kluczowe, by zacząć żyć bez strachu, stresu i lęku.

Od tego zacznij:

Wejdź na wyższy poziom zrozumienia:

Przeczytaj moją książkę, która jest szczegółowym opracowaniem wrażliwości przetwarzania sensorycznego! Znajdziesz w niej również wiele przydatnych ćwiczeń, które pomogą Ci żyć w zgodzie ze sobą!

Świetnie odczytujesz nastroje innych ludzi?

Zwracasz uwagę na szczegóły, których nie widać na pierwszy rzut oka?

Nieustannie wszystko analizujesz, a nadmiar bodźców szybko cię męczy?

Książka Wysoka wrażliwość. “Poradnik dla tych, którzy czują za dużo” pomoże ci sprawdzić, czy jesteś osobą wysoko wrażliwą!

 • Dowiedz się, w jaki sposób z wysokiej wrażliwości uczynić swoją mocną stronę.
 • Co możesz robić, by żyć w zgodzie ze sobą. Jaka praca będzie dla ciebie idealna, żeby czerpać z niej pełnymi garściami.
 • I jak tworzyć bezpieczne, satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi.

Bycie WWO nie powinno być powodem cierpienia, życia w lęku ani uczucia rozdarcia.

Wysoka wrażliwość to atut!

„Garść rzeczowych informacji pięknie spleciona z opisem osobistych doświadczeń wyjątkowo wrażliwej autorki. Polecam wszystkim czującym więcej, a także ich bliskim”.

Katarzyna Kucewicz autorka książki “Kobiety, które czują za dużo”

Joanna Kozłowska, autorka bloga „Dziewczyno, działaj!”, pokaże ci, jak w prosty sposób przekuć teorię w praktykę. Jako osoba wysoko wrażliwa sprawdziła na sobie metody, które opisała w książce, a to, co kiedyś ją przerażało, stało się jej supermocą!

 

KUP KSIĄŻKĘ
KUP EBOOK
KUP KSIĄŻKĘ
KUP EBOOK

Jak się organizować będąc osobą wysoko wrażliwą?

Jako osoba wysoko wrażliwa powinnaś podejmować wszelkie działania, które odciążą twój układ nerwowy. Nadmierne przebodźcowanie jest poniekąd wpisane w naturę WWO, ale istnieją odpowiednie strategie, które pozwolą zredukować ten problem do minimum. Organizacja codzienności jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania osób wysoko wrażliwych.

Życie zawodowe osób wysoko wrażliwych 

Wysoka wrażliwość jest ściśle powiązana z jakością naszego życia zawodowego. Bycie WWO determinuje wiele predyspozycji jak i ograniczeń, które wpływają na przebieg naszej kariery zawodowej. Jest to obszar najbardziej zależny od tej genetycznej i dziedziczonej cechy. Praca nad tą sferą jest kluczowa by zredukować stres (którego w życiu zawodowym doświadczamy więcej niż nie-WWO funkcjonujące w tych samych warunkach), zmniejszyć ryzyko wystąpienia wypalenia zawodowego, stanów depresyjnych, czy lękowych.

 • Życie zawodowe osób wysoko wrażliwych w pigułce
 • Predyspozycje i ograniczenia osób wysoko wrażliwych w życiu zawodowym
 • Idealny zawód dla osób wysoko wrażliwych
 • Strefa pracodawcy

Jak znaleźć pracę, kiedy masz ograniczone możliwości? Jak znaleźć zajęcie, które da nam satysfakcję? Czy wysoko wrażliwi powinni utrzymywać się z pasji? Jakie strategie sprawią, że wysoka wrażliwość w życiu zawodowym stanie się moim atutem?

Tego wszystkiego dowiesz się z mojego ebook’a o życiu zawodowym osób wysoko wrażliwych “Idziemy po swoje”. Życie zawodowe na twoich zasadach – zainwestuj w swój rozwój!